Anasayfa » Serme Oto Koltuk Kilimi Takımları
serme oto kilimi

Serme Oto Koltuk Kilimi Takımları

serme oto koltuk kilimi

Otomobiller hayatımızın olmazsa olmazıdır. He konfor sağlar hem de çok zaman kazandırır. Zamanın çok değerli olduğu günümüzde, en yakın dostlarınızdan araçlarımızı en güzel şekilde kullanmak gerekiyor. Özellikle koltuklar, diğer eşyalar gibi yıkanmadığı için korunması elzemdir. Bu noktadaki ihtiyacımızı oto koltuk kilimleri rahatlıkla karşıyabilmektedir.

Serilerek kullanılan koltuk kilimleri 3 parçadan oluşmaktadır. iki küçük parça, ön koltuklara göre hazırlanmıştır. Yaklaşık boyutları 45x45cm’dir. Sandalye minderi olarak ta kullanılabilir. Arka koltuklara ize uzun olan kilim serilmektedir. Bu kilim de takriben 45x135cm boyutlardadır. Bu boyutu onu seccade vb amaçlı kullanılmasını da sağlar.

İki taraflı kullanılabilen ürünün bir yüzü koyu diğer yüzü ise açık renkli olarak makinede dokunmaktadır. Kış aylarında koyu tarafını, yazın ise açık tarafını kullanmanızı öneririz.

Serme oto koltuk kilimleri çamaşır makinelerinde kolaylıkla yıkanabilmektedirler. Tavsiyemiz; ağır kimyasallar kullanmadan, 30 derecede ve sıkma programı kullanmadan yıkanmalıdır. Ayrıca saçaklı kilimlerin saçaklarından tutmadan çırpılması gerekmektedir.

Yorum bırakın

Shopping Cart
Scroll to Top
Yardım al
Yardıma ihtiyacınız var mı?
Algelsineve.com Destek Sistemi
Merhaba!
Serme Oto Koltuk Kilimi Takımları ile ilgili Yardımcı olmamı ister misiniz?
Watsup Destek hattı üzerinden bizimle anında irtibata geçebilirsiniz. Soru sormaktan çekinmeyin. Bu hizmet 10:00 - 19:00 saatleri arasında daha hızlı hizmet vermektedir.