Anasayfa » Parlak Antik Kilimlerle Mekanlara Şıklık Katabilirsiniz
Parlak antik kilim

Parlak Antik Kilimlerle Mekanlara Şıklık Katabilirsiniz

Ev tekstili ihtiyaçlarınıza uygun çok çeşitli şekil, boyut ve renk seçenekleri Algelsineve.com olarak sizlere sunma gayretindeyiz. Özellikle iç mekanlarınızı parlak antik kilimlerle bambaşka bir havaya bürünmesi çok kolay!

Antik Kilim özellikleri:

Çeşitlilik yaşamın çeşnisidir

Parlak antik kilim

Parlak antik kilimlerimizin mekanlarınıza mükemmel bir katkı ve uyum sağlamak için farklı boyutlar, stiller, desenler ve renklerle satışa sunuyoruz. Püsküllü kenarları ve çift taraflı kullanımı da esktra otantik görünüm sağlıyor. Bir yüzü koyu diğer yüzü açık renkte dokunarak, farklı opsiyonları beraberinde sunuyoruz. Ayrıca akrilik ve polyester karışımlı ile kilimlerimizin hem iç hem de dış mekanlarınıza, canlı renkler ve zengin motiflerle güzelleştiriyoruz.

Şüpheye düşmeden yılların tecrübesine güvenin!…

Parlak antik kilim

Alanınızda gerçekten otantik bir görünüm katmak için canlı renkli ve otantik bir şey arıyorsanız, bakış açınızı bu yöne çevirmenizi öneririz. Zengin motifleri ve renk çeşitliliği ile tüm alanlarınıza yeni bir tarz katabilirsiniz..

Boyutlar

  • 50x130cm – Mutfak Tezgahı önü veya Paspas olarak kullanılabilir.
  • 80x125cm – Seccade veya orta kilimi olarak kullanılabilir. Duvara da asılabilir.
  • 80×250 cm – Yolluk olarak kullanıabilir.
  • 160x250cm   (4 metrekare) – Orta kilimi olarak kullanılabilir. (Karyola olarak anılmaktadır.

Karar veremiyor musun? Yardımcı olabiliriz!

Farklı renk, desen ve boyutlar size özel seçeneklerle ihtiyaçlarınıza cevap vermeye çalışıyoruz. Sitemizde kendinizi “çok fazla” seçenekle buluyorsanız ve hangisini sipariş edeceğinize karar veremiyorsanız endişelenmeyin! Haftanın 7 günü sohbet ve telefon desteğimiz var, bu yüzden istediğiniz zaman ulaşmaktan çekinmeyin!

Yorum bırakın

Shopping Cart
Scroll to Top
Yardım al
Yardıma ihtiyacınız var mı?
Algelsineve.com Destek Sistemi
Merhaba!
Parlak Antik Kilimlerle Mekanlara Şıklık Katabilirsiniz ile ilgili Yardımcı olmamı ister misiniz?
Watsup Destek hattı üzerinden bizimle anında irtibata geçebilirsiniz. Soru sormaktan çekinmeyin. Bu hizmet 10:00 - 19:00 saatleri arasında daha hızlı hizmet vermektedir.