Anasayfa » Kaymaz tabanlı halıdan oto koltuk minderi takımı
halıdan oto minderi

Kaymaz tabanlı halıdan oto koltuk minderi takımı

halıdan oto minderi

Otomobiller hayatımızın olmazsa olmazıdır. He konfor sağlar hem de çok zaman kazandırır. Zamanın çok değerli olduğu günümüzde, en yakın dostlarınızdan araçlarımızı en güzel şekilde kullanmak gerekiyor. Özellikle koltuklar, diğer eşyalar gibi yıkanmadığı için korunması elzemdir. Bu noktadaki ihtiyacımızı oto koltuk kilimleri rahatlıkla karşıyabilmektedir.

Serilerek kullanılan koltuk kilimleri 3 parçadan oluşmaktadır. iki küçük parça, ön koltuklara göre hazırlanmıştır. Yaklaşık boyutları 45x45cm’dir. Sandalye minderi olarak ta kullanılabilir. Arka koltuklara ize uzun olan kilim serilmektedir. Bu minderde takriben 45x135cm boyutlardadır. Bu boyutu onu seccade vb amaçlı kullanılmasını da sağlar.

Tek taraflı kullanılabilen ürünün bir yüzü halı, diğer alt yüzü ise kauçuktur.

Serme oto koltuk kilimleri minderleri makinelerinde kolaylıkla yıkanabilmektedirler. Tavsiyemiz; ağır kimyasallar kullanmadan, 30 derecede ve sıkma programı kullanmadan yıkanmalıdır.

Yorum bırakın

Shopping Cart
Scroll to Top
Yardım al
Yardıma ihtiyacınız var mı?
Algelsineve.com Destek Sistemi
Merhaba!
Kaymaz tabanlı halıdan oto koltuk minderi takımı ile ilgili Yardımcı olmamı ister misiniz?
Watsup Destek hattı üzerinden bizimle anında irtibata geçebilirsiniz. Soru sormaktan çekinmeyin. Bu hizmet 10:00 - 19:00 saatleri arasında daha hızlı hizmet vermektedir.