Anasayfa » Algelsineve Kargo ve Teslimat İşlemleri

Algelsineve Kargo ve Teslimat İşlemleri

Algelsineve.com dan verdiğiniz siparişler en kısa sürede yanıtlanarak, hızlı ve dürüst hizmet anlayışı benimsenmektedir. Sitemizden 7 gün 24 saat siparişinizi verebilirsiniz. Sipariş verilen adrese bakılarak, hangi kargo firmaları ilgili şehirde varsa araştırılarak o kargo firması ile gönderim yapmaya çalışmaktayız. Böylece kargo mağduriyetleri ve uzun kargo süresi de en aza indirgenmiş oluyor.

Firmamız Mng Kargo, PTT Kargo ve Sürat Kargo ile anlaşması bulunmaktadır. Ayrıca MNG Kargo ve Ptt Kargo ile Kapıda Ödeme anlaşmamız da yer almaktadır. Kapıda ödemeli teslimatlarda sisteme kapıda ödeme bedeli yansıtılır. Bu bedel kargo firmasına sizin adınıza komisyon bedeli olarak ödenmektedir.

Mng kargo şubesinin olmadığı müşterilerimize, ptt kargo aracılığı ile, müşterimizin onayı alınarak gönderim sağlanmaktadır. Anlaşmalı olduğumuz için alıcı ödemeli siparişleriniz de yüksek fiyatlarla karşılaşmazsınız.

Siparişinizi kargoya teslim ettikten sonra, kargo ve takip bilgilerini sitemiz kanalıyla sizlere e-posta olarak göndermekteyiz. ilk etapta gelen e-postalar spam(istenmeyen) klasöründe olabileceği için lütfen bu klasörde kontrolünü yapıp, spam mail olmadığını işaretlemelisiniz. Böylece bizden haberdar olmanız çok kolaylaşacaktır.

Web sitemizden Hesabım / Siparişler Bölümünden veya https://www.algelsineve.com/hesabim-3/siparisler/ bu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Üye olmadan sepetinize ürün ekleyebilirsiniz ancak alışveriş için üye olmalısınız. Ana sayfada bulunan üyelik linkiyle üyelik aşamalarını ve koşullarını tamamlayıp alışverişinize başlayabilirsiniz. Ya da satın almak istediğiniz ürünü Sepete Ekle tuşuna basarak alışverişe başlayabilirsiniz.

a man and a woman working for a delivery company
Photo by Tima Miroshnichenko on Pexels.com

Sistem sizi otomatik olarak üyelik sayfasına götürecektir. Bu bağlamda satın alma işlemini başlatabilirsiniz. Sepetinizde bulunan ürün sayısını her sayfada, sağ üst kolonda görebilirsiniz. ‘Alışveriş Sepetim’ linkine tıklayıp sepette bulunan ürünler için farklı ödeme seçeneklerini görebilirsiniz. Sepetinizdeki ürün adedini değiştirebilmek için yeni adedi yazarak, sepeti güncelleyebilir ve de sepetinizi tamamen boşaltmak için “Sil” butonuna basabilirsiniz.

Ana sayfaya dönerek yeni ürünleri sepetinize ekleyebilirsiniz. Seçtiğiniz ürünleri kısacası ‘Siparişi Tamamla’ butonuna tıklayıp teslimat ve fatura bilgilerine geçiniz. Lütfen fatura bilgilerinizin doğruluğuna emin olunuz. Fatura bilgileri kayıt sonrası değiştirilememektedir.

Ödemeyi banka havalesi ile yapabilirsiniz. İşlem açıklamasında mutlaka müşteri ‘isim soyadı ve de sipariş numarası’ belirtilmelidir. İki iş günü içerisinde havaleniz bankaya ulaşırsa siparişiniz onaylanır. Havalesi bir hafta da ulaşamayan siparişler iptal edilir.

Telefonla sipariş verebiliyor muyuz?

algelsineve.com e-ticaret kolaylığını müşterilerinin hizmetine sunan sanal alışveriş (Online) sitesidir. Telefonla da sipariş alınmaktadır. Bunun için 10:00 – 19:00 Saatleri arasında 0544 488 63 45 nolu telefondan tarafımızla irtibata geçebilirsiniz.

Siparişimi onayladıktan sonra vazgeçtim, nasıl iptal ettirebilirim?

Siparişinizin iptalinde iade prosedürleri geçerlidir.Aynı gün içerisinde iptal edilmek istenirse siparişiniz aynı gün içerisinde iptal edilir ve ödemeniz hesabınıza geçer.

Siparişimin içeriğinde değişiklik yapmak istiyorum, nasıl yapabilirim?

Sipariş onaylanıp Kargoya verildikten sonra içeriğinde değişiklik yapılamamaktadır. Siparişinizde değişiklik yapabilmek için ilk siparişinizi kargolanma sürecinden önce iptâl ederek yeni bir sipariş verebilirsiniz. Siparişiniz kargolanmadı ise; 0544 488 63 45 nolu telefondan tarafımızla irtibata geçerek, adres bilgileriniz güncellemek istediğinizi ister telefonla isterseniz watsup destek hattına sipariş numaranızı ve sipariş bilgilerinizi vererek iletebilirsiniz.

Kargoya verilen siparişinizin iptali için değiştirme ve iade prosedürleri geçerli olacaktır.

Müşteri satış sözleşmesi nedir?

Müşteri Satış Sözleşmesi, 4822 no’lu “Tüketicinin korunması hakkındaki kanun” gereğince müşteri haklarını tanımlamak ve korumak amacıyla hazırlanmıştır. İlgili kanun gereği internet üzerinden alışveriş yapan müşterilerin bu sözleşmeyi elektronik ortamda onaylaması gerekmektedir. İlgili kanun gereği Müşteri Satış Sözleşmesi onaylanmadan www.seralhali.com.tr aracılığıyla alışveriş yapılamamaktadır.

Yurtdışına sipariş verebilir miyim?

www.algelsineve.com sadece Türkiye sınırları içerisine alışveriş imkanı sağlamaktadır. Yurtdışı işlemleri ile ilgili satış temsilcilerimizle irtibata geçiniz.

Sipariş sonrası işlemler nelerdir?

Siparişinizin onayı Online olarak anında algelsineve.com’ ye iletilmektedir. Siparişinizin sistemimize ulaşması ile birlikte ” Onay Bekliyor” onay mesajı ile bilgilendirileceksiniz. Siparişinizin ödeme mevzuatı sorunsuz tamamlandığında” Onaylandı ” mesajı tarafınıza mail olarak gönderilecektir.

Siparişiniz Cumartesi Pazar günleri dışında 5 iş günü içinde kargoya verilecektir. Ürününüzün kargoya verilmesi ile birlikte ”Kargo’ya verildi” mesajı ile bilgilendirileceksiniz. Sipariş İptali www.algelsineve.com sipariş edilen ürünün ya da ürünlerin temin edilememesi durumunda, satıştan vazgeçme hakkı saklı tutar. Bu durumun ortaya çıkması halinde; müşteriden hesap bilgileri alınarak, bilgilerin gelmesini takip eden 7 işgünü içerisinde ürün bedeli iâde edilir. Ödeme kredi kartı ile yapılmış ise iâde işlemi kredi kartına yapılacaktır. Banka işlemlerinden doğabilecek gecikmeden dolayı www.algelsineve.com sorumlu tutulamaz. Genellikle iâdeler bankalar arası mahsuplaşma sebebiyle kredi kartlarına 48 saat içerisinde yansımaktadır.

Shopping Cart
Scroll to Top
Yardım al
Yardıma ihtiyacınız var mı?
Algelsineve.com Destek Sistemi
Merhaba!
Algelsineve Kargo ve Teslimat İşlemleri ile ilgili Yardımcı olmamı ister misiniz?
Watsup Destek hattı üzerinden bizimle anında irtibata geçebilirsiniz. Soru sormaktan çekinmeyin. Bu hizmet 10:00 - 19:00 saatleri arasında daha hızlı hizmet vermektedir.