Anasayfa » Hakkımızda

Hakkımızda

marka-belge

Algelsineve Markasının Tescilli Olduğunu biliyor musunuz?

Algelsineve markası Türk Patent Enstitüsü tarafından tescillenmiş bir markadır.

Tüm mülki ve sınai haklarını yasal olarak alan algelsineve ile güvenle nice yıllarda sizlere hizmet vermek hedeflerimiz arasındadır.

Siz değerli müşterilerimiz ile nice başarılara...

Vizyonumuz

Misyonumuz

Müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için bizler, müşterilerine güvenilirlik veya dürüstlük kaynağı olmayı prensip edinen, hizmetlerinde kazancını hak etme odaklı olmayı görev haline getirmiş ve artan değeri ile ülkesine, vatanına milletine yararlı bir işletme olmayı gaye edinmiş güçlü bir firma olmaktır.

Alanında hizmet anlayışını ilerleteceğine inanan, teknolojiye entegre yapısıyla paydaşlarına öncülük ile, işletmenin önlerde olmasını sağlayacak kurumsal bir müessese olmaktır.

Bize Dair

1997 yılından bu yana beri hizmet veren Başaran Tekstil’in Sanal Mağazası olan Algelsineve.com , Sektöre 1976 yılında pamuklu dokuma işiyle adım atmıştır. Bu alanda fabrika da işleten firma, 1990 yılında iflas etmiştir. 

Üretimde yaşadığımız tecrübeye istinaden, ticaret ve pazarlama alanlarında çeşitli firmalar ile ortak veya sözleşmeli olarak çalışarak daha da güçlenmeyi bilmiştir.

Şu anda yastık, nevresim, çarşaf, yastık kılıfı, muhtelif tekstil ürünlerini üreten ve firmalarla sözleşmeli olarak 250’ye yakın kalemde ürün ve hizmetler üreten şahıs işletmesidir. 

 

Uşak’taki dükkanda satış yapmakla kalmayıp, siz değerli müşterilerinin ayağına kadar da gelmektedir. Kargo veya ambar masrafı ve telaşına girmeden ürünlerinizi kendiniz seçebilirsiniz. ihtiyacınız olduğu her an size bir telefon kadar uzağınızdayız. isterseniz ürünlerinizi kargo veya ambar ile de temin edebilirsiniz. Biz sadece tedarikçiniz olmakla kalmayıp güvene dayalı bir iş ortağınız, dostunuz olmaya adayız. Mustafa Başaran Uşak

 

Serving since more than 20 years of service, Başaran Textile’s E-commerce Site is not only making sales in Uşak shop but also up to the feet of your valuable customers. You can choose your own products without having to worry about shipping or warehousing costs and fuss. We are as far as a phone at any moment you need. If you want, you can also supply your products by cargo or warehouse. We are not only a supplier, but a business partner based on trust, we are committed to being your friend. Mustafa Başaran Uşak1996

Yıldır Hizmetiizdeyiz...
0
Takvim
Temmuz 2024
PSÇPCCP
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
Shopping Cart
Scroll to Top
Yardım al
Yardıma ihtiyacınız var mı?
Algelsineve.com Destek Sistemi
Merhaba!
Hakkımızda ile ilgili Yardımcı olmamı ister misiniz?
Watsup Destek hattı üzerinden bizimle anında irtibata geçebilirsiniz. Soru sormaktan çekinmeyin. Bu hizmet 10:00 - 19:00 saatleri arasında daha hızlı hizmet vermektedir.