Anasayfa » Garanti ve İade Koşulları

Garanti ve İade Koşulları

Garanti Koşulları

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır. Ayrıca ürün faturasının da ibraz edilmesi zorunludur.

İade Koşulları

Aldığınız olduğunuz ürünü kullanmadan, tahrip etmeden/bozmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) iş günü süre içerisinde satın almaktan vazgeçerek teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. (Resmi tatil günleri dahil edilmeyecektir). Ürünü, ürün faturası ve iade sebebini içeren bir dilekçe ile veya watsup destek hattı iletişimi iade edebilirsiniz.

Orijinal ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş..vb şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. Bu şekilde gönderilen ürünler www.algelsineve.com tarafından kabul edilmeyecek ve iadesi yapılmayacaktır.

Müşteri süresi içinde satıştan caydığı hallerde ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti, müşteri tarafından en uygun fiyat ve anlaşma tarifesi kullandırılarak ödenecektir.

Müşterilerimiz satın almış oldukları ürünü almaktan vazgeçmeleri halinde, kargoya teslim edilmeden önce, www.algelsineve.com Müşteri Hizmetleri´ni veya watsup hattını arayarak iptal etme hakkına sahiptirler.

Shopping Cart
Scroll to Top
Yardım al
Yardıma ihtiyacınız var mı?
Algelsineve.com Destek Sistemi
Merhaba!
Garanti ve İade Koşulları ile ilgili Yardımcı olmamı ister misiniz?
Watsup Destek hattı üzerinden bizimle anında irtibata geçebilirsiniz. Soru sormaktan çekinmeyin. Bu hizmet 10:00 - 19:00 saatleri arasında daha hızlı hizmet vermektedir.