Anasayfa » Antik Kilimler Her Mekanı farklılaştırır
Antik kilimler

Antik Kilimler Her Mekanı farklılaştırır

Ev tekstili ihtiyaçlarınıza uygun çok çeşitli şekil, boyut ve renk seçenekleri Algelsineve.com olarak sizlere sunma gayretindeyiz. İster sağlam bir piknik kilimi, ister mekanlarınızın tamamını süslemek veya otantik görünüm kazandırmak için soft bir iç mekan veya dış mekan kilimi arıyorsanız, sizin için antik kilimler burada!

Antik Kilim özellikleri:

Çeşitlilik yaşamın çeşnisidir

Antik kilimlerimizin mekanlarınıza mükemmel bir katkı ve uyum sağlamak için farklı boyutlar, stiller, desenler ve renklerle satışa sunuyoruz. Püsküllü kenarları ve çift taraflı kullanımı da esktra otantik görünüm sağlıyor. Bir yüzü koyu diğer yüzü açık renkte dokunarak, farklı opsiyonları beraberinde sunuyoruz. Ayrıca pamuk karışımlı akrilik malzememiz ile kilimlerimizin hem iç hem de dış mekanlarınıza Anadolu’nun kültürel simgelerini motifleriyle sizlere sunuyor.

Şüpheye düşmeden yılların tecrübesine güvenin!…

Alanınızda gerçekten otantik bir görünüm katmak için gerçekten özel bir şey arıyorsanız, bakış açınızı değiştirmenizi öneririz! zengin boyut çeşitliliği ile tüm alanlarınıza yeni bir tarz katabilirsiniz..

Boyutlar

60x90cm60cm en 90cm boy
80x125cm80cm en 125cm boy
1×21m en 2m boy
1×31m en 3m boy
0.8×20,8m en 2m boy
3m21.4m en 2.15m boy
2,16m21.2m en 1,8m boy
4m21,6m en 2,5m boy
6m22m en 3m boy

Karar veremiyor musun? Yardımcı olabiliriz!

Farklı renk, desen ve boyutlar size özel seçeneklerle ihtiyaçlarınıza cevap vermeye çalışıyoruz. Sitemizde kendinizi “çok fazla” seçenekle buluyorsanız ve hangisini sipariş edeceğinize karar veremiyorsanız endişelenmeyin! Haftanın 7 günü sohbet ve telefon desteğimiz var, bu yüzden istediğiniz zaman ulaşmaktan çekinmeyin!

Yorum bırakın

Shopping Cart
Scroll to Top
Yardım al
Yardıma ihtiyacınız var mı?
Algelsineve.com Destek Sistemi
Merhaba!
Antik Kilimler Her Mekanı farklılaştırır ile ilgili Yardımcı olmamı ister misiniz?
Watsup Destek hattı üzerinden bizimle anında irtibata geçebilirsiniz. Soru sormaktan çekinmeyin. Bu hizmet 10:00 - 19:00 saatleri arasında daha hızlı hizmet vermektedir.